| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Hyötyajoneuvo |
| Vuosi | 2007 |
| Ajokilometrimäärä | 560 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 933CXN |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2987 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Teho | 150 kW |
| Huippunopeus | 198 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 11.9 l/100km |
| • Maantiellä | 7.5 l/100km |
| • Keskinkertainen | 9.2 l/100km |
| Kokonaispaino | 2770 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1860 kg |
| Kantokyky | 910 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2000 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 3200 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4748 mm |
| Leveys | 1906 mm |
| Korkeus | 1903 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
Müüa 2007a viano 3.0d atm •Käivitub, sõidab viisakalt •Sillad ei kolise •Püsikiiruse hoidja ja istmesoojendus toimivad •Kärukonks •Käike vahetab ilusti Mootor vahetatud. Ls~ 300k Kere on nagu on. Läbivat roostet pole, pindmist on. Pidurid väristavad. Tagant tossab
| Myyjä | Martin Hermlin |
|---|---|
| Osoite | Saku |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.