| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2017 |
| Ajokilometrimäärä | 209 000 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 185HKH |
| VIN | WDD2132041A294392 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1950 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Teho | 143 kW |
| Huippunopeus | 235 km/h |
| Kiihtyvyys | 7.7 0-100km/h |
| CO2 | 112 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 4.6 l/100km |
| • Maantiellä | 4.1 l/100km |
| • Keskinkertainen | 4.3 l/100km |
| Kokonaispaino | 2450 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1780 kg |
| Kantokyky | 670 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2100 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2939 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 5000 mm |
| Leveys | 1907 mm |
| Korkeus | 1494 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
Väga korralikult hooldatud ja hoitud Saksamaalt toodud peaaegu täisvarustuses 100% õige läbisõiduga Mercedes. Sõidetud pikkasid otsasid (tööle-koju 100 km mööda Peterburi maanteed). Õlivahetused on kõik minu käes tehtud 15 000 km pealt, olemas nii hooldus- kui ka parandusarved. Tüüpvead likvideeritud. Asub Neeme külas Harjumaal, aga kui vaja, saan ka Tallinnas näidata. Kaasa ka teisel jooksul valuvelgedel naastrehvid. Juhiabisid on palju peal - adaptiivne püsikiirusehoidja, isejuhtimine (reahoidja - mulle meeldib Audi, VW, Volvo omadest rohkem), pimenurgaandurid, iseparkimine (töötab väga hästi - pargib sinna, kuhu ise ei hakkakski proovima), 360 kraadi kaamera, tagurduskaamera, Matrix-LED tuled (intelligentsed - lülitavad ise teatud pikslid välja, nii et terve tee on valgustatud, v.a pimestavad liiklusmärgid või vastutulevad/ eessõitvad autod. Autot on igal aastal vahatatud vähemalt 2x, nahka on hooldatud iga aasta vähemalt kord kvartalis. Eriline sisu - hele nahk ja päris puitdekoor. Suur ekraan! Kärukonks. Tagumiste akende rulood, pagasivõrk ja -kate. Käigukasti õlivahetus teostatud, olemas hooldusarved, kogu dokumentatsioon nii minu ajast kui ka eelnevalt omanikult. Haruldased ventileeritavad istmed. Kõik toimib ja töötab ilusasti. Müügi põhjuseks tööauto olemasolu, mistõttu Mercedes ei leia kasutust enam. Järgmine hooldus 11k pärast. Rooste puudub! Väga heas seisukorras ja uskumatult ökonoomne - reaalne kütusekulu maanteel jääb kindlalt alla 5l/100km, suvel minu keskmine 5,3, talvel 5,7 l/100 km. 400 Nm väänet ja 143 kW ei jää kuskil hätta - minekut on korralikult. Väga suur pagasiruum, mootor on vaikne ja vibratsioonivaba. Ummikus istudes ei saa aru, et diisliga sõidad. LED-meeleoluvalgustus salongis värvimuutmisvõimalusega. Küsi julgelt lisainfot ja tule vaatama. Hinnast saame auto kõrval rääkida. Vahetusest huvitavad hobiautod. 5344 4418
| Myyjä | Helari Muld |
|---|---|
| Osoite | Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.