| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Vuosi | 2018 |
| Ajokilometrimäärä | 96 729 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 138DBB |
| VIN | TMAJ3812HJJ523102 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1591 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Teho | 130 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 175 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 9.2 l/100km |
| • Maantiellä | 6.5 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.5 l/100km |
| Kokonaispaino | 2190 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1659 kg |
| Kantokyky | 531 kg |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | 2670 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4475 mm |
| Leveys | 1850 mm |
| Korkeus | 1645 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
- Eesti ajalugu - Korrapäraselt hooldatud margiesinduses - Viimane hooldus 09.2025 läbisõidul 96 729 kilomeetrit - Nelikvedu - LED (päevatuled) - Soojendusega rool - Navigatsiooniseade - Püsikiiruse hoidja - Parkimisandurid (ees, taga) - Parkimiskaamera - Võtmeta avamine - võtmeta käivitus - Jahutusega kindalaegas Kindel valik! Garantii Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Myyjä | Topauto |
|---|---|
| Osoite | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | topauto.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.