Ajoneuvolla on voimassa oleva takuu (14.12.2028)
Rekisteröintimaksu on maksettu
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2024 |
| Ajokilometrimäärä | 59 000 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 026KTX |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Teho | 145 kW |
| Huippunopeus | 233 km/h |
| CO2 | 146 g/km |
| Polttoaine | Hybridi (diesel/sähkö) |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2405 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1933 kg |
| Kantokyky | 472 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2000 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2995 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 5060 mm |
| Leveys | 1900 mm |
| Korkeus | 1515 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Auto on Saksamaalt toodud ning on BMW Premium Selection sertifikaadiga. Auto tehasegarantii kehtib selle aasta lõpuni ning pikendatud Premium Selection garantii kehtib kuni 14.12.2028. Tegemist on M-Sportpakett Pro mudeliga, millel on Iconic Glow valgus ees. Autol väga hea heli, avar panoraamkatus ning rohkelt lisavarustust. Registeerimistasu on makstud. Kõik hooldused on teostatud ning auto on nagu uus.
| Myyjä | Joel Süldre |
|---|---|
| Osoite | Tallinn/Tartu |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.