| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 1981 |
| Ajokilometrimäärä | - |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 24NFS |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 3684 cm³ |
|---|---|
| 3.7 l | |
| Teho | 67 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2185 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1570 kg |
| Kantokyky | 615 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 455 kg |
| Jarruton perävaunu | 455 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2863 mm |
| Istumapaikkoja | 6 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 5189 mm |
| Leveys | 1800 mm |
| Korkeus | 1405 mm |
Tuotu valtiosta Suomi
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Müüa 1981. aasta Dodge Aspen – ehe Ameerika klassik, mis püüab pilke. Kere vajaks küll uut värvikihti, aga samas on see „ajale jalgu jäänud“ välimus omamoodi võluv. Auto on tehniliselt tubli tööloom: läbitud on hulganisti kilomeetreid ja pole veel kordagi tee äärde jätnud. Mootor on kruiisimiseks paras. Hiljuti tehtud täishooldus, nii et võib muretult edasi sõita. Paigaldatud on ka uus aku. Salongis on kuus istekohta, nii et ruumi jätkub ka suuremale seltskonnale. Spidomeetri plokis esineb tõrkeid, kuid see ei mõjuta sõitmist. Auto vajab veidi nokitsemist, aga pigem on see aja kui raha küsimus. Hea võimalus kellelegi, kes hindab põnevaid masinaid. Auto on Soome muuseumiregistris ja olnud muusikavideos. Tõsisele huvilisele rohkem lisainfot.
| Myyjä | markus kaev |
|---|---|
| Osoite | Tallinn |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.