| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2016 |
| Ajokilometrimäärä | 137 000 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 032DNG |
| VIN | WDD1179521N438404 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1991 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Teho | 280 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| CO2 | 171 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 9.6 l/100km |
| • Maantiellä | 6.0 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.3 l/100km |
| Kokonaispaino | 2120 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1615 kg |
| Kantokyky | 505 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2699 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4686 mm |
| Leveys | 1777 mm |
| Korkeus | 1456 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Saksamaalt 05.2025 Uued pidurikettad, klotsid Viimane hooldus 03.2026 Suverehvid + talverehvid
| Myyjä | 320d |
|---|---|
| Osoite | Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.