| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 1990 |
| Ajokilometrimäärä | - |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 83ZHI |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 5030 cm³ |
|---|---|
| 5.0 l | |
| Teho | 127 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2724 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2020 kg |
| Kantokyky | 704 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1815 kg |
| Jarruton perävaunu | 455 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 8 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 5500 mm |
| Leveys | 2020 mm |
| Korkeus | 1530 mm |
Tuotu valtiosta Suomi
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
Müügis 8 kohaline ameeriklane. Värviks on autol matt RAL 6006 Grey Olive mis paistab ühel hetkel roheline ja järgmine hetk hall. Murekohtadest tooks esile mitte töötava originaalraadio ja salongi soojendusradikas ei ole ühendatud(lekib). Muidu oma vanuse kohta igati viisakas masin
| Myyjä | Verner Teder |
|---|---|
| Osoite | Võru |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.