| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2009 |
| Ajokilometrimäärä | 264 000 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Hopeinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 222HMP |
| VIN | WDD2120891A135918 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2987 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 170 kW |
| Huippunopeus | 241 km/h |
| CO2 | 183 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoainesäiliö | 70 l |
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 9.0 l/100km |
| • Maantiellä | 5.8 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.0 l/100km |
| Kokonaispaino | 2415 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1890 kg |
| Kantokyky | 525 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2100 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2874 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4891 mm |
| Leveys | 1872 mm |
| Korkeus | 1485 mm |
Tuotu valtiosta Ruotsi
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Hooldatud ja töökorras masin. Huvilisele rohkem informatsiooni telefoni teel. Registreerimistasu hinna sees. NR.MÄRK ei tule kaasa!
| Myyjä | Artur |
|---|---|
| Osoite | Tartu |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.