
Ajoneuvolla on voimassa oleva takuu (01.03.2030)
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2025 |
| Ajokilometrimäärä | 11 600 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 621CGS |
| VIN | SALCA2BT8SH354018 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1.5 l |
|---|---|
| Teho | 118 kW |
| Huippunopeus | 190 km/h |
| CO2 | 36 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2348 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4597 mm |
| Leveys | 1904 mm |
| Korkeus | 1693 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Reg tasu makstud Matrix LED garantii 2030 Tehasegarantii kuni 03.2030 Teostatud tehniline kontroll Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Ostame tagasi Teie praeguse sõiduki!
| Myyjä | Inchcape Peetri |
|---|---|
| Osoite | Läike tee 38 Peetri alevik, Rae vald 75312 Harjumaa |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | inchcape.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.