| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 1976 |
| Ajokilometrimäärä | 28 765 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 66NPT |
| VIN | WL45K6A222416 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 5900 cm³ |
|---|---|
| 5.9 l | |
| Teho | 129 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2796 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2040 kg |
| Kantokyky | 756 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 6 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 5730 mm |
| Leveys | 1960 mm |
| Korkeus | 1500 mm |
Tuotu valtiosta Suomi
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Müüa rahuldavas korras maanteelaev. Head: Uus karburaator. Uued vedruga tagumised amordid. Tuled ja klaasid terved. Läbis ülevaatuse puhtalt. On Soomes paigaldatud mootori eelsoojendus. Kas töötab ei ole testinud, aga somm väitis, et pidi töötama. Vead: On siin-seal roostet, aga ei midagi liiga hullu. Alusvanker ja veermik ok. Veljed viskavad veidi. Väljendub suuremal kiirusel rooli vibreerimisega. Tagumine iste ei käi alla. Käigukast venitab külmalt teiselt kolmandale vahetamisega. Tuleb veidi meelitada. Soojalt ok. Mõistlik oleks teha käigukasti hooldus. On olemas käigukasti Master Deluxe hoolduskomplekt kus sees kõikvõimalikud tihendid ja muu vajalik mudru. Tööde hind kõik kokku oleks kuskil suurusjärgus kuni 500.- Autos puudub hetkel igasugune helitehnika. Mingid korralikud kaablid on veetud eest taha (tõenäoliselt subwooferi tarbeks). Ise olen lahendanud helitehnika puudumise JBL kõlariga. Kokkuvõttes on tegu väga suure ja väga valju maanteelaevaga millega sõitmine ei tee vaeseks, küll aga pakub kuhjaga positiivseid emotsioone nii endale kui ka teistele. Helista ja tule vaatama.
| Myyjä | heigo härmas |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.