| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 1986 |
| Ajokilometrimäärä | - |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 567AMN |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2426 cm³ |
|---|---|
| 2.4 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 85 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 1840 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1350 kg |
| Kantokyky | 490 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1500 kg |
| Jarruton perävaunu | 625 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4720 mm |
| Leveys | 1715 mm |
| Korkeus | 1412 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Müüksin maha oma hobiauto bmw e28. Mootoriks 2,4 td manuaal. Auto oma vanuse kohta üpriski heas korras. Eks esineb ka veidike nokitsemist nagu hobiautol ikka, mis valmis kunagi ei saa. All uued erilaiad jr9 koos uute suverehvidega. Talvel sai põhi keevitatud +pigimatt põrandale. Käidud üle sillad ja pidurid. Vahetatud hammasrihm ja soonrihm. Uued amordid, madaldusvedrud. Esineb mõningaid iluvigu, kuid üldiselt viisakas cruiser.
| Myyjä | Ragnar |
|---|---|
| Osoite | Tartu |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.