| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2010 |
| Ajokilometrimäärä | 158 900 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 749MNK |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2500 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Teho | 153 kW |
| Huippunopeus | 225 km/h |
| CO2 | 194 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 11.8 l/100km |
| • Maantiellä | 6.5 l/100km |
| • Keskinkertainen | 8.4 l/100km |
| Kokonaispaino | 2045 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1660 kg |
| Kantokyky | 385 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1500 kg |
| Jarruton perävaunu | 560 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2730 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4585 mm |
| Leveys | 1800 mm |
| Korkeus | 1425 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
| Myyjä | Lunden Lumiste |
|---|---|
| Osoite | Tartu |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.