| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2017 |
| Ajokilometrimäärä | 211 002 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Sininen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 455PVT |
| VIN | WAUZZZ4G3JN025579 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1968 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Teho | 140 kW |
| Huippunopeus | 226 km/h |
| CO2 | 118 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 5.2 l/100km |
| • Maantiellä | 4.1 l/100km |
| • Keskinkertainen | 4.5 l/100km |
| Kokonaispaino | 2355 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1800 kg |
| Kantokyky | 555 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1900 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2921 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4943 mm |
| Leveys | 1874 mm |
| Korkeus | 1421 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Tehtud tööd peale Eestisse toomist: 1. Veepumpa ja hammarihma vahetus 2. Käigukasti õli vahetus 3. Differentsiaali õli vahetus 4. Uue veovõllid 5. Piduriklotsid 6. Korrapärased hooldused - Hooldused tehtud Forssis(viimane Märtsi keskel), muud õlid Hõbenooles. Kõikide tööde arved olemas - Kui huvi, saan saata e-mailile CarVerticali aruande väljavõtte kogu ajaloo kohta - Läbisõit muutuv - kasutusel igapäeva autona - Automaksu sõbralik CO2 kogus - Panoraamkatus ei leki ja siinid hiljuti määritud Forssis - Väga mugav, ruumikas, ökonoomne ja viisakas sõiduk - Värske ülevaatus kaheks aastaks
| Myyjä | Karl |
|---|---|
| Osoite | Rae vald |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.