| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Kuorma-auto |
| Korimalli | Dropside |
| Vuosi | 1987 |
| Ajokilometrimäärä | 53 988 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Sininen |
| Värispesifikaatio | - |
| Ohjaamon mitat | - |
| Etujousitus | - |
| Takajousitus | - |
| Etupalkit | - |
| Takajarrut | - |
| Rek.nro | 859CRT |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 3480 cm³ |
|---|---|
| 3.5 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 55 kW |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 5170 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2670 kg |
| Kantokyky | 2500 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | - |
| Mittastandardi | - |
| Istumapaikkoja | 2 |
|---|---|
| Ovien määrä | 2 |
| Pituus | 5650 mm |
| Leveys | 2320 mm |
| Korkeus | 2210 mm |
| Vuodepaikkoja | - |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Kerros | - |
| Pituus | - |
| Leveys | - |
| Korkeus | - |
| Pituus | - |
|---|---|
| Leveys | - |
| Korkeus | - |
| Kallistuva | Ei |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
Müüa või vahetada GAZ 52 Auto üsna hästi säilinud. Masin sõidab hästi ja kõik tuled viled toimivad. Hetkel ülevaatus puudu aga ilmselt läbib selle ilusti. Kaasa saab mõned uued varuosad.
| Myyjä | Artu |
|---|---|
| Osoite | Tagadi |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.