Rekisteröintimaksu on maksettu
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Mototekniikka |
| Korimalli | Moottoripyörä |
| Vuosi | 2009 |
| Ajokilometrimäärä | 38 600 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | EN40 |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 600 cm³ |
|---|---|
| 0.6 l | |
| Asetus | Keskellä |
| Teho | 35 kW |
| Huippunopeus | 158 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 400 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 205 kg |
| Kantokyky | 195 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 1440 mm |
| Istumapaikkoja | 2 |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 2120 mm |
| Leveys | 770 mm |
| Korkeus | 1085 mm |
Tuotu valtiosta Ruotsi
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Müüa Yamaha XJ6 2009, mis passis on 35kw, aga tegelikult 57kw. Hooaja alguses tehtud filtri ja õli vahetus. Masin asub Kesk-Eestis.
| Myyjä | Martin Kilgi |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.