| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2011 |
| Ajokilometrimäärä | 144 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 806BHC |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2400 cm³ |
|---|---|
| 2.4 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 158 kW |
| Huippunopeus | 225 km/h |
| CO2 | 159 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoainesäiliö | 70 l |
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 8.4 l/100km |
| • Maantiellä | 4.7 l/100km |
| • Keskinkertainen | 6.1 l/100km |
| Kokonaispaino | 2200 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1643 kg |
| Kantokyky | 557 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2000 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2835 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4851 mm |
| Leveys | 1860 mm |
| Korkeus | 1493 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Müüa üks väikse läbisõiduga heade lisadega Volvo S80. Tehniliselt heas korras. Vanusest tingituna leidub iluvigu mis sõitmist ei sega. Hooldused tehtud õigeaegselt(8-10k tagant). Lisad: ees ja taga istmesoojendused kurvituled katuseluuk taga aknal ja ustel kardinad esiistmed elektrilised(juhi oma mäluga) kokku klapitavad peeglid ees ja taga parkimisandurid Esiklaas vajab vahetust( mõra kõrvalistuja pool)
| Myyjä | Rasmus Sume |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.