| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2002 |
| Ajokilometrimäärä | 260 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Keltainen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 161MDI |
| VIN | VF32EKFWF42813919 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1360 cm³ |
|---|---|
| 1.4 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 55 kW |
| Huippunopeus | 174 km/h |
| CO2 | 153 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 8.5 l/100km |
| • Maantiellä | 5.2 l/100km |
| • Keskinkertainen | 6.8 l/100km |
| Kokonaispaino | 1499 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1074 kg |
| Kantokyky | 425 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1100 kg |
| Jarruton perävaunu | 500 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2442 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4028 mm |
| Leveys | 1664 mm |
| Korkeus | 1443 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Müüa väike tööloom. Seisis ca 2 aastat kuivas garaažis, värske ülevaatus, uus temperatuuri andur ja luugilukk. Miinused: Raadio ei tööta, AC puhub sooja (vajab täitmist) Keskluku süsteem ei tööta (tagumisi uksi peab seestpoolt lukust lahti tegema) Vanusele kohaselt leidub iluvigu ja kobrutust. Kapotil esineb laki koorumist Tel: +372 5055548
| Myyjä | Steven |
|---|---|
| Osoite | Elva |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.