| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2020 |
| Ajokilometrimäärä | 112 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 072FTP |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1950 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Teho | 143 kW |
| Huippunopeus | 230 km/h |
| CO2 | 48 g/km |
| Polttoaine | Hybridi (diesel/sähkö) |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | 1.8 l/100km |
| Kokonaispaino | 2850 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2278 kg |
| Kantokyky | 572 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2100 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2939 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4996 mm |
| Leveys | 1868 mm |
| Korkeus | 1499 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
| Myyjä | Robert |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.