| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | - |
| Vuosi | 2009 |
| Ajokilometrimäärä | - |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | FN40 |
| VIN | RFRSMC50Y9M000532 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 499 cm³ |
|---|---|
| 0.5 l | |
| Teho | 15 kW |
| Huippunopeus | 109 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 357 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 207 kg |
| Kantokyky | 150 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 1280 mm |
| Istumapaikkoja | 2 |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 1763 mm |
| Leveys | 1260 mm |
| Korkeus | 1008 mm |
Tuotu valtiosta Suomi
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
| Myyjä | Risto Pärnpuu |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.