| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2011 |
| Ajokilometrimäärä | 335 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | - |
| VIN | WBAMX71060C890407 Tarkista |
| Kapasiteetti | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 220 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 165 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoainesäiliö | 70 l |
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 8.1 l/100km |
| • Maantiellä | 5.3 l/100km |
| • Keskinkertainen | 6.3 l/100km |
| Kokonaispaino | 2580 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1915 kg |
| Kantokyky | 575 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2000 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | - |
| Leveys | - |
| Korkeus | - |
Kuna siiski on vajadus suurema auto järgi on pakkuda viisakas seisukorras viienda seeria BMW. Masina tõin endale, eelmises peres oli viimased 4 aastat. Kett ja saaled vahetatud, arve olemas. Tehase m-pakett. All uueväärsed Michelin Pilot Sport 4 rehvid. Auto on läbinud registreerimiseelse akti, uuel omanikul võimalus olla esimene omanik eestis. Vajadus ainult paberiga minna arki ja saab auto arvele. Vajadusel saan aidata. Vahetuseks võib pakkuda F15/G01, KTM EXC300+raha
| Myyjä | Marcus |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.