| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2018 |
| Ajokilometrimäärä | 109 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 646HTZ |
| VIN | WDD1770871V000216 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1333 cm³ |
|---|---|
| 1.3 l | |
| Teho | 120 kW |
| Huippunopeus | 225 km/h |
| CO2 | 141 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 6.9 l/100km |
| • Maantiellä | 5.0 l/100km |
| • Keskinkertainen | 5.7 l/100km |
| Kokonaispaino | 1885 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1375 kg |
| Kantokyky | 510 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1600 kg |
| Jarruton perävaunu | 685 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2729 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4422 mm |
| Leveys | 1796 mm |
| Korkeus | 1455 mm |
Tuotu valtiosta Suomi
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
| Myyjä | Robin Vestung |
|---|---|
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.