| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2000 |
| Ajokilometrimäärä | 230 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Sininen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 082AON |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1298 cm³ |
|---|---|
| 1.3 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 59 kW |
| Huippunopeus | 140 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 10.0 l/100km |
| • Maantiellä | 10.0 l/100km |
| • Keskinkertainen | 10.0 l/100km |
| Kokonaispaino | 1420 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1100 kg |
| Kantokyky | 320 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1100 kg |
| Jarruton perävaunu | 350 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2250 mm |
| Istumapaikkoja | 4 |
|---|---|
| Ovien määrä | 3 |
| Pituus | 3805 mm |
| Leveys | 1645 mm |
| Korkeus | 1705 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Odavam hind ajani, mil teine soovitud masin müügis. Müüa Eestist ostetud väike ja võimekas maastur Suzuki Jimny, 5-käiguline bensiin. Sõiduk on heas seisukorras, vahetatud igasuguseid osi ja muid jubinaid. Enamasti sõidetud teedel, nii kruusa- kui ka pinnasteedel, mõni kord on aga tee otsa saanud ja ümber ei ole ometi keerama hakanud. Esineb väikseid kriimukesi, kuid mille proovin lasta enne müüki soovi korral ära poleerida. Ei ole kasutatud raskeks off-road`ks. Sisemus väga heas korras, tehtud sisepesusid, et säilitada puhtus. Varustus: * kärukonks * elektriaknad * allaklapitavad tagaistmed (saab parajalt suure kuudi teha) * eritellimusel katuseraam töötuledega (saab igasuguseid asju peale kinnitada, tulede jaoks salongis eraldi nupupaneel; ees lai led-bar, külgedel ja taga töötuled) * kaitseraud lisatuledega (ei ole hetkel masina küljes) * kaasa müüa tõstepuksid (ei ole endal vajadust veel neid külge panna) Mis saaks olla paremini? Kunagi võib üle vaadata vedrustuse ja olenevalt masina kasutamise eesmärgist vahetada jäigemate/pehmemate vastu. Lisaks tahab parema peegli kinnitus ülevaatamist. Lisapilte saab vajadusel juurde teha. Näha saab Rakvere kandis ja soovi korral ka Tallinnas/Sakus. Võib pakkuda omapoolset hinda ja vahetust vee- ja mototehnika vastu. Osta vägev hobikas enne automaksu tulekut!
| Myyjä | Siio Oras |
|---|---|
| Osoite | Rakvere/Saku/Tallinn |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.