| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Coupé-auto |
| Vuosi | 1985 |
| Ajokilometrimäärä | 241 500 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 890AJM |
| VIN | WBAAK310909560087 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2979 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 170 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoainesäiliö | 55 l |
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 1470 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1095 kg |
| Kantokyky | 375 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1200 kg |
| Jarruton perävaunu | 500 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 2 |
| Pituus | 4325 mm |
| Leveys | 1645 mm |
| Korkeus | 1350 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Müüa E30, mis ei jäta külmaks ühtegi kodaniku. Pilgupüüdja ning emotsiooni looja. * Mootor M54B30 ehk 3.0 bensiin * Käigukast GS6-37dz * Ühemassiline hooratas * LSD differ * MTS coiloverid * MTech 1 rool * JP veljed 18 tolli Eelmine suvi sai tehtud: -) Diffri simmerite vahetus -) Vahetatud spidobloki kütusenäidik ning pirnid -) Uued tagumiste amortide tugipadjad -) Mõned pisiasjad veel Heameelega suhtlen huvilisega autost täpselt telefoni teel/auto kõrval. Küsimusi ümberehituse kohta kindlasti jagub. Vahetust võib pakkuda mõne peresõbralikuma auto vastu. Eelistan vahetusena 2000+ aasta, tagavedu, bensiin, manuaal autot. Peale ei soovi maksta. Tingimise võimalus. Võimalus krüptos maksta.
| Myyjä | Arlet Robert Uusna |
|---|---|
| Osoite | Tallinn |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.