| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2014 |
| Läbisõit | 173 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 182DBM |
| VIN | WDD2040771A891511 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 6208 cm³ |
|---|---|
| 6.3 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 358 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | 280 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusepaak | 67 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 18.2 l/100km |
| • Maanteel | 8.4 l/100km |
| • Keskmine | 12.0 l/100km |
| Täismass | 2185 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1730 kg |
| Kandevõime | 455 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2765 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4707 mm |
| Laius | 1795 mm |
| Kõrgus | 1433 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Full options auto. Hooldatud regulaarselt, iga 10.000km tagant Registrimärk ei tule autoga kaasa Vahetust mitte pakkuda -JL-Motoring front carbon fiber splitter -RWcarbon carbon fiber side skirt extensions -RWcarbon rear carbon fiber diffuser -Eurocharged V7 ECU tune (540 HP / 400 kW) (can be flashed back to stock) -Custom straight pipe exhaust (original parts included with the car) -Adjustable rear camber kit -Chrome trim wrapped in gloss black vinyl
| Müüja | Mattias |
|---|---|
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.