| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2025 |
| Läbisõit | 16 283 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 030TOP |
| VIN | JMBM5WA98SZ001054 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2360 cm³ |
|---|---|
| 2.4 l | |
| Võimsus | 225 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 19 g/km |
| Kütus | Pistikhübriid (ben./el.) |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 0.0 l/100km |
| • Maanteel | 0.0 l/100km |
| • Keskmine | 0.0 l/100km |
| Täismass | 2665 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2229 kg |
| Kandevõime | 436 kg |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4720 mm |
| Laius | 1862 mm |
| Kõrgus | 1754 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
- Eesti ajalugu - Demo sõiduk - Kleebised eemaldame - Reg number ei tule kaasa - LED (päevatuled, tagatuled, lähituled, kaugtuled) - Kaugtulede ümberlülitamise assistent - Soojendusega rool - Apple CarPlay, Android Auto - Navigatsiooniseade - Elektriliselt reguleeritavad istmed - Ventileeritavad istmed (ees) - Registreerimistasu 1 310.00 € On tasutud Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Müüja | Topauto |
|---|---|
| Aadress | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | topauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.