| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2007 |
| Läbisõit | - |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 254HTZ |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 130 kW |
| Tippkiirus | 226 km/h |
| CO2 | 129 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | 4.7 l/100km |
| Täismass | 1875 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1455 kg |
| Kandevõime | 420 kg |
| Piduriga haagis | 1200 kg |
| Pidurita haagis | 705 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2660 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4239 mm |
| Laius | 1748 mm |
| Kõrgus | 1421 mm |
Toodud riigist Soome
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
•Müüa BMW E87 120D, 2007, 6k manuaal •Tehasest 130kw, hetkel peaks olema ca 170kw •Lukuga differ •Tehase M-Pakett •Üv kuni 07.2026 •Õli vahetatud 100km tagasi •Mootor kuiv •Esisild saanud äsja tähelepanu + tehtud ka sillastend •Püsikiiruse hoidja, automaatset kojamehed, istmesoendused jne. kõik töötavad •Külma puhub ilusti •Autos ka subwoofer mis tuleb kaasa •Kütusekulu 4,5-5L/100km •Registeerimistasu makstud •Võib pakkuda Vahetuseks odavam auto + komp
| Müüja | Robert Kikkatalo |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.