| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2019 |
| Läbisõit | 198 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 298RYX |
| VIN | 5YJ3E7EAXLF604377 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 0 cm³ |
|---|---|
| 0.0 l | |
| Võimsus | 100 kW |
| Tippkiirus | 225 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Elektriline |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2060 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1720 kg |
| Kandevõime | 340 kg |
| Piduriga haagis | 500 kg |
| Pidurita haagis | 500 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2875 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4694 mm |
| Laius | 1850 mm |
| Kõrgus | 1443 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Auto on Eesti registris 298RYX Müüa heas korras ja silmapaistva väljanägemisega Tesla Model 3, mis on värskelt imporditud Saksamaalt. Auto on hooldatud regulaarselt ning sellel on täielik hooldusraamat. Autol on aku jääk 87% mis on väga hea, ning autot on eelnevalt laetud enamjaolt koduse laadijaga, ehk kiirlaadijatega pole akut rikutud. Täis akuga sõiduulatus umbes 340km. HEA LISAVARUSTUS: AUTOPILOT PLUS, 38" ekraan, LED täis/päevasõidu tuled, Performance veljed, panoraam katus, esimesed/tagumised istmesoojendused, roolisoojendus, distants püsikiiruse hoidja, digitaalne display, comfort line, nahksisu, 360 kaamera, telefoni juhtmevaba laadimine jne! Meiepoolne garantii kehtib 6 kuud või kuni 10 000 kilomeetrit, tagades teile rahulolu ja kindlustunde pikemaks ajaks! Hinna sees on kõik registreerimisega seotud kulud ja riigilõivud ning sõiduk on läbinud registreerimiseelse tehnonõuetele vastavuse kontrolli. Auto asub Tallinnas ja on võimalik enne ostu vabalt valitud kohas kontrollida.
| Müüja | AUTONOVA OÜ |
|---|---|
| Aadress | Akadeemia tee 39 Mustamäe linnaosa, Tallinn Harju maakond 13520 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | autonova.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.