| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2019 |
| Läbisõit | 79 980 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Pruun |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 279DBB |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1498 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Võimsus | 110 kW |
| Tippkiirus | 198 km/h |
| CO2 | 175 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusepaak | 50 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 7.1 l/100km |
| • Maanteel | 5.5 l/100km |
| • Keskmine | 6.1 l/100km |
| Täismass | 2207 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1683 kg |
| Kandevõime | 524 kg |
| Piduriga haagis | 1800 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2788 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4697 mm |
| Laius | 1882 mm |
| Kõrgus | 1660 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
Korralikult hooldatud auto, just tehtud õli ja filtrite vahetus, uued pidurikettad ja klotsid, Rikkalik Laurin & Klement varustus, millele on lisatud Magnetic Brown Metallic väline värv ja must põranda osa, kvaliteetne hele nahk kombineeritud musta kõrgläikega salongis. 360° kaamerad Canton muusikasüsteem Laurin&Klement nahksisu Ambient värvimuutev valgustus salongis Taga kardinad Key Less Go 19" Skoda Original veljed Kaasa Good Year talverehvid Distantsi hoidev püsikiiruse hoidik Pimedanurga hoiatus peeglites Kaasa riidest uued jalamatid Ukse sees vihmavari 2 võtit Auto on liisingust välja ostetud ja valmis uue omaniku nimele kirjutamiseks. Autole on tehtud 1 kuu tagasi tehniline kontroll, mille käigus tuvastati, et vahetust vajaksid piduri kettad ja klotsid, mis sai teostatud. Muid vigu ei tuvastatud, kuid soovi korral võib lasta auto üle vaadata endale meelepärases töökojas või ülevaatuspunktis.
| Müüja | Rait Paabu |
|---|---|
| Aadress | Tartu |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.