| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2016 |
| Läbisõit | 144 876 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 850MGW |
| VIN | WAUZZZ8U4GR070595 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1968 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 110 kW |
| Tippkiirus | 204 km/h |
| CO2 | 133 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 6.0 l/100km |
| • Maanteel | 4.6 l/100km |
| • Keskmine | 5.1 l/100km |
| Täismass | 2205 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1756 kg |
| Kandevõime | 449 kg |
| Piduriga haagis | 2000 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2601 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4388 mm |
| Laius | 1831 mm |
| Kõrgus | 1549 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
| Müüja | JS |
|---|---|
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.