| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2019 |
| Läbisõit | 62 800 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 226LBY |
| VIN | 7JRZS25TDKG008733 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1969 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 184 kW |
| Tippkiirus | 240 km/h |
| CO2 | 173 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 9.0 l/100km |
| • Maanteel | 5.5 l/100km |
| • Keskmine | 6.8 l/100km |
| Täismass | 2240 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1842 kg |
| Kandevõime | 398 kg |
| Piduriga haagis | 1800 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2872 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4761 mm |
| Laius | 1850 mm |
| Kõrgus | 1423 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
| Müüja | Kardon Kõiv |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.