Registreerimistasu on tasutud
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 1995 |
| Läbisõit | - |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 695TFR |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2997 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Võimsus | 160 kW |
| Tippkiirus | 234 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2290 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1830 kg |
| Kandevõime | 460 kg |
| Piduriga haagis | 2075 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2930 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 5083 mm |
| Laius | 1862 mm |
| Kõrgus | 1425 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
Ülevaatuse jaoks vaja sumbutaja üle vaadata ja turvapadja tuli likvideerida. Tehnilkselt korras auto, sõidab väga mugavalt. Välimiselt siin, seal pindmist roostet, keegi kunagk halvasti väevinud seega värv koorub. Eelistaks vahetust.
| Müüja | Kenno kirsimägi |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.