| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2016 |
| Läbisõit | 202 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 701LJB |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1950 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 143 kW |
| Tippkiirus | 240 km/h |
| CO2 | 112 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 4.7 l/100km |
| • Maanteel | 4.1 l/100km |
| • Keskmine | 4.3 l/100km |
| Täismass | 2340 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1840 kg |
| Kandevõime | 500 kg |
| Piduriga haagis | 2100 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2939 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4945 mm |
| Laius | 1852 mm |
| Kõrgus | 1495 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
| Müüja | Andero |
|---|---|
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.