| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2012 |
| Läbisõit | 260 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 528LMB |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Võimsus | 225 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | 183 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 8.8 l/100km |
| • Maanteel | 5.9 l/100km |
| • Keskmine | 7.0 l/100km |
| Täismass | 2605 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2025 kg |
| Kandevõime | 580 kg |
| Piduriga haagis | 2300 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 3070 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 5072 mm |
| Laius | 1902 mm |
| Kõrgus | 1479 mm |
Toodud riigist Leedu
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Soodushind 12k kuni huvi pakkuv auto müügis. tehtud töid äsja ca ~5k eest. ketid, saaled, kõik mootori tihendid, kastiõli vahetatud midagi ei leki. palju muid asju veel tehtud. Auto kiletatud valgeks diamond white ehk päikse valguse käes terav sädelus Rohkem inf ja pilte sõnumites Värske ülevaatus: 08.2025 Äsja täidetud kliima 2012a, nelik DSP Surround heli HiFi HUD Adaptiivsed esituled, kurvituled Coming/leaving home tuled Automaatsed täistuled Active cruise control 360 kaamerad Comfort access Dynamic drive Automaatselt avanev/sulguv pagass
| Müüja | Sten-Robert Kiik |
|---|---|
| Aadress | Saue |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.