| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2010 |
| Läbisõit | 197 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 333BXP |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2967 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Võimsus | 180 kW |
| Tippkiirus | 218 km/h |
| CO2 | 195 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 8.6 l/100km |
| • Maanteel | 6.7 l/100km |
| • Keskmine | 7.4 l/100km |
| Täismass | 2995 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2345 kg |
| Kandevõime | 650 kg |
| Piduriga haagis | 3500 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 3013 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 5089 mm |
| Laius | 1983 mm |
| Kõrgus | 1697 mm |
Toodud riigist Läti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Eestis esimene omanik, terve ajaloo peale 2. omanik. Reg. maks on hinna sees Lisainfo 5599 3148.
| Müüja | danil |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.