Registreerimistasu on tasutud
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kabriolett |
| Aasta | 2009 |
| Läbisõit | 226 882 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 888JUR |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Võimsus | 145 kW |
| Tippkiirus | 235 km/h |
| CO2 | 162 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 8.0 l/100km |
| • Maanteel | 5.0 l/100km |
| • Keskmine | 6.1 l/100km |
| Täismass | 2170 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1815 kg |
| Kandevõime | 355 kg |
| Piduriga haagis | 1800 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2760 mm |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 4580 mm |
| Laius | 1782 mm |
| Kõrgus | 1384 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Müüa E93 325D 145kw manuaal. 2009a 145kw 6-ne manuaal. Lisadest : Sportsisu (elektriline ja mäludega) , CIC multimeedia, el klapitavad peeglid, ambilight, kurvituled, dynamic light, originaal tuulevõrk (cabrio puhul asendamatu) jne Number kaasa ei tule. Just taastatud style351 veljed. Hinnaks 8000€ (registreerimis tasu makstud)
| Müüja | Jürgen |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.