| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2022 |
| Läbisõit | 77 442 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 923DDX |
| VIN | WAUZZZFZ0NP032398 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 0 cm³ |
|---|---|
| 0.0 l | |
| Võimsus | 150 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | - |
| Kütus | Elektriline |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2640 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2187 kg |
| Kandevõime | 453 kg |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | - |
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
* Vahetuse võimalus * Tehniliselt kontrollitud * Teostatud müügieelne ettevalmistus * Aku mahutavus: 82 kWh * Elektriline sõiduulatus: 492 km * Elektrienergia kulu (WLTP): 183 Wh/km * Maksimaalne netovõimsus on 150 kW, registeerimistunnistusele märgitakse sõiduki võimsuseks 70 kW * Veojõuaku garantii 8 aastat/160000 km. Rohkem pilte, дополнителные фотографии, more photos - www.mobileautokeskus.ee.
| Müüja | Mobile Autokeskus |
|---|---|
| Aadress | A.H. Tammsaare tee 53, Tallinn 13415 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | mobileautokeskus.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.