| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Veoauto |
| Keretüüp | Veoauto |
| Aasta | 2026 |
| Läbisõit | 100 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Kabiini mõõtmed | - |
| Vedrustus ees | - |
| Vedrustus taga | - |
| Pidurid ees | - |
| Pidurid taga | - |
| Reg nr | 696CXN |
| VIN | ZCFC635C505577294 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2998 cm³ |
|---|---|
| 3 l | |
| Võimsus | 129 kW |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 3500 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2570 kg |
| Kandevõime | 930 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 4100 mm |
| Mõõtestandard | - |
| Istekohti | 3 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 6890 mm |
| Laius | 2100 mm |
| Kõrgus | 2400 mm |
| Magamiskohti | - |
| Maht | - |
|---|---|
| Põrand | - |
| Pikkus | - |
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Pikkus | - |
|---|---|
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Kallutav | Ei |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
- Garantii -
| Müüja | Iv Pluss Tallinn |
|---|---|
| Aadress | Pärnu mnt 556, 76401 Laagri, Harju maakond |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | ivpluss.ee |
E-R 8:00 -17:00
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.