| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Veoauto |
| Keretüüp | Veoauto |
| Aasta | - |
| Läbisõit | 50 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Kabiini mõõtmed | - |
| Vedrustus ees | - |
| Vedrustus taga | - |
| Pidurid ees | - |
| Pidurid taga | - |
| Reg nr | - |
| VIN | ZCFCE72C305690742 Kontrolli |
| Maht | 2998 cm³ |
|---|---|
| 3 l | |
| Võimsus | 129 kW |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 7200 kg |
|---|---|
| Tühimass | 4060 kg |
| Kandevõime | 3140 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 4750 mm |
| Mõõtestandard | - |
| Istekohti | 3 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 7350 mm |
| Laius | 2290 mm |
| Kõrgus | 2450 mm |
| Magamiskohti | - |
| Maht | - |
|---|---|
| Põrand | - |
| Pikkus | - |
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Pikkus | - |
|---|---|
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Kallutav | Ei |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
- Garantii -
| Müüja | Iv Pluss Tallinn |
|---|---|
| Aadress | Pärnu mnt 556, 76401 Laagri, Harju maakond |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | ivpluss.ee |
E-R 8:00 -17:00
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.