| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2019 |
| Läbisõit | 189 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 647LDN |
| VIN | JMZKFGWMA00829028 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2488 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Võimsus | 143 kW |
| Tippkiirus | 195 km/h |
| CO2 | 192 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 8.8 l/100km |
| • Maanteel | 6.3 l/100km |
| • Keskmine | 7.2 l/100km |
| Täismass | 2140 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1720 kg |
| Kandevõime | 420 kg |
| Piduriga haagis | 2000 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2700 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4550 mm |
| Laius | 1840 mm |
| Kõrgus | 1680 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Sõiduk soetatud esindusest Inchcape Motors Estonia-st 2019 aastal. Sõidukil on olnud 1 omanik. Kõik hooldused teostatud õigeaegselt. Ca 1000km tagasi paigaldatud uued pidurikettad + klotsid. Lisaks on autole Inchcape Motors Estonia esinduses soetamisel paigaldatud: GAASIPEADAAL (METALL) MAZDA PIDURIPEDAALI KATE (METALL) (AT) MAZDA JALATUGI MAZDA (METALL) LÄVEPAKU KATTED MAZDA PEDAALIKATETE PAIGALDUS LÄVEPAKUKATETE PAIGALDUS REAR BUMP STEP PLATE MAZDA T.STANGEKATTE PAIGALDUS LED DOOR ILLUMI MAZDA LOMBIVALGUSTUSED MAZDA LOGOGA Ostetud esindusest uuena. Kõik hooldused teostatud esinduses.
| Müüja | Mark Obolenski |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.