| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kupee |
| Aasta | 2020 |
| Läbisõit | 19 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Oranž |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 34ZRL |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 4951 cm³ |
|---|---|
| 5.0 l | |
| Võimsus | 580 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 295 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusepaak | 50 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2141 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1840 kg |
| Kandevõime | 301 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2710 mm |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 4794 mm |
| Laius | 1915 mm |
| Kõrgus | 1385 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Procharger kit(15000 euri) rattast 515 kw (mootorist 580kw) mille on seadistanud Viljar Mäesepp.Auto ideaalses korras.Ostetud eestist uuena.
| Müüja | Urmo |
|---|---|
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.