| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2006 |
| Läbisõit | 325 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 926PSJ |
| VIN | WDC1641861A074986 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 3498 cm³ |
|---|---|
| 3.5 l | |
| Võimsus | 200 kW |
| Tippkiirus | 225 km/h |
| CO2 | 275 g/km |
| Kütus | Bensiin + LPG |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2830 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2135 kg |
| Kandevõime | 695 kg |
| Piduriga haagis | 3500 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2915 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4780 mm |
| Laius | 1900 mm |
| Kõrgus | 1735 mm |
Toodud riigist Läti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Autot remonditud selle aasta jooksul 7000€ eest. Vahetatud mootor (sõitnud 90000km) Vahetatud kõik õlid ja filtrid (mootor, kast, sillad) Taastatud mõlemad kardaanid Uued küünlad Uued süütepoolid Uued rehvid Uus aku Uued piduriklotsid ja kolvid Uus piduripump Uued esitule luubid ja xenon pirnid Paigaldatud Led kaugtuli Gaasiseade hooldatud Paigaldatud kärukonks Kaasa tulevad 22 tolli suverattad Gaasiga hea odav sõita, autoga tuleb kaasa sooduskaart millega LPG 0.549€
| Müüja | AVMotors |
|---|---|
| Aadress | Rakvere |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.