Registreerimistasu on tasutud
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2008 |
| Läbisõit | 231 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Helehall |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 253BMY |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1984 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 80 kW |
| Tippkiirus | 169 km/h |
| CO2 | 157 g/km |
| Kütus | Bensiin + CNG |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 12.1 l/100km |
| • Maanteel | 6.8 l/100km |
| • Keskmine | 8.8 l/100km |
| Täismass | 2186 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1608 kg |
| Kandevõime | 578 kg |
| Piduriga haagis | 1200 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2682 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4405 mm |
| Laius | 1794 mm |
| Kõrgus | 1833 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
Uued Goodyear rehvid, uued pidurid ees ja taga, uued rattalaagrid ja abs andurid, hooldused tehtud, hammasrihm vahetatud. Android makk bluetoothi ja tagurduskaameraga. Töötav kahetsooniline kliimaautomaatika. Ees istmesoojendused. Originaal kummimatid. 2 võtit Paagitäiega (ca 30eur) läbisõit umbes 600km
| Müüja | Risto |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.