| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2010 |
| Läbisõit | - |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 333BNV |
| VIN | WBAFR71000C542654 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2979 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 320 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | 195 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 11.9 l/100km |
| • Maanteel | 6.4 l/100km |
| • Keskmine | 8.4 l/100km |
| Täismass | 2310 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1775 kg |
| Kandevõime | 535 kg |
| Piduriga haagis | 2000 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2968 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4899 mm |
| Laius | 1860 mm |
| Kõrgus | 1464 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Autoga nähtud väga palju vaeva nii välimuselt kui ka sisemise võimsuse aretamiseks. On ka kogu tehtud tööde dokumentatsioon. Rohkemat infot küsi lisa! Vaatan üle kõik pakkumised!
| Müüja | A |
|---|---|
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.