| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Pikap |
| Aasta | 1997 |
| Läbisõit | - |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | - |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 78ZHY |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 6460 cm³ |
|---|---|
| 6.5 l | |
| Võimsus | 140 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 3901 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2550 kg |
| Kandevõime | 950 kg |
| Piduriga haagis | 2500 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 6 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 6200 mm |
| Laius | 2020 mm |
| Kõrgus | 1880 mm |
Toodud riigist Ameerika Ühendriigid
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
C-kat.Lähemalt kui 10m vaadates leiab palju iluvigu. Käivitub,sõidab kõik toimib.
| Müüja | jann pax |
|---|---|
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.