| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2007 |
| Läbisõit | 133 100 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 827MGS |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1332 cm³ |
|---|---|
| 1.3 l | |
| Võimsus | 70 kW |
| Tippkiirus | 180 km/h |
| CO2 | 143 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 7.7 l/100km |
| • Maanteel | 5.0 l/100km |
| • Keskmine | 6.0 l/100km |
| Täismass | 1460 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1045 kg |
| Kandevõime | 415 kg |
| Piduriga haagis | 1000 kg |
| Pidurita haagis | 500 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2500 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 3870 mm |
| Laius | 1695 mm |
| Kõrgus | 1550 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Heas korras ja ökonoomne Mitsubishi Colt 2007, millel on värskelt tehtud mitmed hooldustööd. ✅ Tuttuued vedrud ✅ Uus aku ✅ Uus starter ✅ Bluetooth ühendus telefonile (mugav kõnedeks ja muusika jaoks) ✅ Uued jalamatid ✅ Poleeritud tuleklaasid – parem nähtavus ja värskem välimus ✅133 100km läbisõit ✅Manuaal ✅Bensiinimootor Auto on puhas seest ja väljast, suitsuvaba ning hooldatud. Sobib hästi esimese autona või linnasõiduks – väike, aga ruumikas ja väga säästlik
| Müüja | Karl-Erich Salundi |
|---|---|
| Aadress | Tallinn |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.