| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2016 |
| Läbisõit | 201 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hõbedane |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 703TYT |
| VIN | WDC1668241A740654 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2987 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Võimsus | 190 kW |
| Tippkiirus | 220 km/h |
| CO2 | 199 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 8.2 l/100km |
| • Maanteel | 7.2 l/100km |
| • Keskmine | 7.6 l/100km |
| Täismass | 3250 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2455 kg |
| Kandevõime | 795 kg |
| Piduriga haagis | 3500 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 3075 mm |
| Istekohti | 7 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 5162 mm |
| Laius | 1982 mm |
| Kõrgus | 1947 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Auto firma nimel, hind käibemaksuga.
| Müüja | Evar Entson |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.