| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2018 |
| Läbisõit | 230 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 963JNX |
| VIN | WBAJN51070G979487 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Võimsus | 195 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | 139 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 6.0 l/100km |
| • Maanteel | 4.9 l/100km |
| • Keskmine | 5.3 l/100km |
| Täismass | 2530 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1985 kg |
| Kandevõime | 545 kg |
| Piduriga haagis | 2000 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2975 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4962 mm |
| Laius | 1868 mm |
| Kõrgus | 1488 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
| Müüja | Maarja |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.