| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Veoauto |
| Keretüüp | Kaubik |
| Aasta | 2015 |
| Läbisõit | 193 200 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Punane |
| Värvi täpsustus | - |
| Kabiini mõõtmed | - |
| Vedrustus ees | - |
| Vedrustus taga | - |
| Pidurid ees | - |
| Pidurid taga | - |
| Reg nr | 032MPG |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1560 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Võimsus | 68 kW |
| CO2 | 154 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 6.9 l/100km |
| • Maanteel | 5.3 l/100km |
| • Keskmine | 5.9 l/100km |
| Täismass | 2215 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1661 kg |
| Kandevõime | 554 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2728 mm |
| Mõõtestandard | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4380 mm |
| Laius | 1810 mm |
| Kõrgus | 1918 mm |
| Magamiskohti | - |
| Maht | - |
|---|---|
| Põrand | - |
| Pikkus | - |
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Pikkus | - |
|---|---|
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Kallutav | Ei |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
| Müüja | RAIVO |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.