| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2012 |
| Läbisõit | 316 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Punane |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 171BYC |
| VIN | YV1FW8756D1116238 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2400 cm³ |
|---|---|
| 2.4 l | |
| Võimsus | 158 kW |
| Tippkiirus | 215 km/h |
| CO2 | 204 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2280 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1813 kg |
| Kandevõime | 467 kg |
| Piduriga haagis | 1800 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2776 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4628 mm |
| Laius | 1865 mm |
| Kõrgus | 1479 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Auto heas korras, 2018 aastal ostetud Importautost. Eestis paigaldatud juurde originaal teisaldatav kärukonks. Koheseltostmise järel tehtud Dinitrol korrosioonitõrje. Kasutatud maanteesõitudeks Tallinna ringteel. Autol hooldusraamat lõpuni täidetud, viimane hooldus 315000 km LKF lehel olev avariikahju oli kriimud tagastangel, Huvilisele saadan pildi stangest enne värvimist.
| Müüja | Kristjan |
|---|---|
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.