| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kaubik |
| Aasta | 2022 |
| Läbisõit | 101 220 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 901GFG |
| VIN | ZCFC535D405460575 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2998 cm³ |
|---|---|
| 3 l | |
| Võimsus | 132 kW |
| Tippkiirus | 160 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 3500 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2571 kg |
| Kandevõime | 929 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 4100 mm |
| Istekohti | 3 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 7274 mm |
| Laius | 2052 mm |
| Kõrgus | 2660 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Sõiduk puhastatakse ning kleebised eemaldatakse. -
| Müüja | Iv Pluss Tartu |
|---|---|
| Aadress | Soinaste küla, Kambja vald, Välja tn 11 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | ivpluss.ee |
E-R 8:00 -17:00
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.